Serdecznie zapraszamy do wysłuchania kazania wygłoszonego przez Piotra Fojcika podczas nabożeństwa sobotniego w dniu 2 lutego 2019 roku.

 

To kolejny już rok kiedy jesienią w  zborze wiślańskim organizowane są wykłady. Początkiem roku, planując na Radach Zboru to co będziemy realizować w roku 2018 mieliśmy pomysł zaproszenia innego mówcy. Jednak upływ czasu skorygował te plany, a pozytywna odpowiedź pastora Zenona Korosteńskiego zaowocowała serią spotkań pod tytułem „Życie po życiu?”. Spotkania odbyły się w dwa listopadowe weekendy tj. 9-11 i 16-18 listopada 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy na serię wykładów zatytułowanych "Życie po życiu?". Spotkania odbywać się będą w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Wiśle przy ul. Spacerowej 9 w dniach 9-10-11 oraz 16-17-18 listopada 2018r. o godzinie 18:00.
Tematykę przybliży nam pastor Zenon Korosteński. Wstęp wolny!

Zapraszamy do obejrzenia niżej zamieszczonej rozmowy. Temat życia i śmierci staje się aktualnie bardzo istotny, a nawet wszechogarniający z uwagi na zbliżające się Święto. Dlatego warto poświęcić chwilę czasu na zadumę i być może znalezienie odpowiedzi czy rzeczywiście Bóg tak chciał?

Już w najbliższą sobotę od godziny 9:00 zapraszamy do udziału w zjeździe okręgu bielsko-cieszyńskiego w Wiśle. Tematem przewodnim będą słowa Pawła zapisane w liście do Rzymian: Któż nas odłączy od miłości Chrystusowej? W godzinach popołudniowych zaplanowana jest uroczystość chrztu świętego. Program zjazdu znajduje się w załączniku.

6 stycznia odbyło się w naszym zborze uroczyste nabożeństwo noworoczne, podczas którego mieliśmy możliwość wyrazić naszemu Bogu dziękczynienie za kolejny przeżyty rok.

facebook_page_plugin