Planując wystawę Expo Zdrowie na początku roku nie mogliśmy przewidzieć, jaką będziemy cieszyć się pogodą. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że wystawę zorganizujemy 22 maja i to była dobra decyzja.

Wystawę realizowaliśmy przy udziale Urzędu Miejskiego w Wiśle, który dodatkowo uzupełnił ją o pokazy pierwszej pomocy prezentowane przez Policję i Straż Pożarną, diagnostykę osteoporozy oraz pomiar słuchu. Z uwagi na duże opady deszczu w nocy jak również poranną ulewę po wielu rozterkach co do miejsca lokalizacji wystawy, w końcu została ona umiejscowiona w amfiteatrze. Musieliśmy nieco przebudować ustalony już układ stanowisk i dostosować go do nowego miejsca oraz pogodzić z równolegle odbywającymi się pokazami. W międzyczasie ulewa ustała i mogliśmy kreatywnie podejść do bieżącej reklamy naszej oferty poprzez ustawienie namiotu na płycie rynku, gdzie znajdował się głośnik i co jakiś czas podawana była informacja o odbywającej się wystawie i możliwości przeprowadzenia podstawowych badań wraz z konsultacją z lekarzami. Spacerujący dodatkowo zachęcani byli w bezpośredni sposób do udziału poprzez serwowaną degustację, cały czas donoszoną z amfiteatru. Przy tej okazji wiele osób, które nie zdecydowały się, by uczestniczyć w wystawie i tak zostało obdarowanych różnego rodzaju literaturą zarówno o tematyce zdrowotnej jak również duchowej. W tym roku pomimo nowej lokalizacji w wystawie Expo Zdrowie wzięło udział ok. 100 osób.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania kazania wygłoszonego przez Piotra Fojcika podczas nabożeństwa sobotniego w dniu 2 lutego 2019 roku.

 

To kolejny już rok kiedy jesienią w  zborze wiślańskim organizowane są wykłady. Początkiem roku, planując na Radach Zboru to co będziemy realizować w roku 2018 mieliśmy pomysł zaproszenia innego mówcy. Jednak upływ czasu skorygował te plany, a pozytywna odpowiedź pastora Zenona Korosteńskiego zaowocowała serią spotkań pod tytułem „Życie po życiu?”. Spotkania odbyły się w dwa listopadowe weekendy tj. 9-11 i 16-18 listopada 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy na serię wykładów zatytułowanych "Życie po życiu?". Spotkania odbywać się będą w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Wiśle przy ul. Spacerowej 9 w dniach 9-10-11 oraz 16-17-18 listopada 2018r. o godzinie 18:00.
Tematykę przybliży nam pastor Zenon Korosteński. Wstęp wolny!

Zapraszamy do obejrzenia niżej zamieszczonej rozmowy. Temat życia i śmierci staje się aktualnie bardzo istotny, a nawet wszechogarniający z uwagi na zbliżające się Święto. Dlatego warto poświęcić chwilę czasu na zadumę i być może znalezienie odpowiedzi czy rzeczywiście Bóg tak chciał?

Już w najbliższą sobotę od godziny 9:00 zapraszamy do udziału w zjeździe okręgu bielsko-cieszyńskiego w Wiśle. Tematem przewodnim będą słowa Pawła zapisane w liście do Rzymian: Któż nas odłączy od miłości Chrystusowej? W godzinach popołudniowych zaplanowana jest uroczystość chrztu świętego. Program zjazdu znajduje się w załączniku.

facebook_page_plugin