Książka Nadzieja dla współczesnej rodziny, napisana została przez znanych i cenionych w świecie edukatorów i doradców rodzinnych: Elaine i Willie Oliver. Autorzy oprócz licznych tytułów naukowych i specjalizacji w zakresie socjologii rodziny, doradztwa pastoralnego i psychologicznego, a nawet teologii, są przede wszystkim małżeństwem z trzydziestoletnim stażem.

Ich niespotykanym darem jest umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i wychodzenia naprzeciw ich potrzebom psychologicznym i duchowym, co praktykują, podróżując po całym świecie podczas licznych szkoleń i spotkań terapeutycznych.

Ta niewielka objętościowo książka stanowi wprowadzenie w podstawowe zagadnienia związane z budowaniem szczęśliwego życia rodzinnego, kładąc nacisk na rozwijanie i pogłębianie więzi oraz właściwe porozumiewanie się. Napisana w prosty i praktyczny sposób, bez pseudonaukowego zadęcia jest czymś więcej niż tylko poradnikiem. Umiejętnie nawiązuje do wartości duchowych i natchnionych rad Pisma Świętego w zakresie budowania relacji z ludźmi, co — paradoksalnie — jest wciąż niedocenianym czynnikiem w tego typu literaturze w naszym chrześcijańskim ponoć kraju.

Książkę bezpłatnie można pobrać w formacie epub (ebook) i mp3 (audiobook) na stronie szczesliwa-rodzina.pl

źródło adwent.pl

facebook_page_plugin