Niniejszym pragniemy poinformować, że w związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju, zaleceniami Zarządu Kościoła oraz decyzją Rady Zboru do końca marca nabożeństwa w Wiśle nie będą się odbywać.

Nie jest to jednoznaczne z tym, że będziemy pozbawieni możliwości modlitwy, studium Słowa Bożego i słów nadziei. Zachęcamy do domowych nabożeństw w rodzinnym gronie.

Jednocześnie technika daje nam dodatkowe możliwości, więc możemy skorzystać ze studium księgi Daniela. W tym tygodniu czytamy rozdział 11 a rozważanie zatytułowane jest "Z północy i południa do prześlicznej ziemi".

Możemy także skorzystać z transmisji nabożeństwa w Podkowie Leśnej gdzie w najbliższą sobotę kazanie wygłosi pastor Jacek Matter.

Pamiętajmy także o tym, że mimo braku stacjonarnego nabożeństwa, zbór ponosi stałe koszty utrzymania, dlatego dobrą praktyką będzie odłożenie darów, które złożylibyśmy podczas odwołanych nabożeństw i przyniesienie ich na najbliższe nabożeństwo w kwietniu. Jest też możliwość dokonania przelewu na rachunek bankowy zboru o nr 78 1020 1390 0000 6502 0144 1971 (PKO BP SA) tytułem: "dary zborowe", "dary szkoły sobotniej".

Kiedy obserwujemy rozwój sytuacji na świecie i w naszym kraju zauważamy, że jako ludzie jesteśmy bezsilni. Jednak Bóg ma rozwiązanie, dlatego prośmy Go w modlitwie o interwencję. Dołączmy do wspólnych modlitw, codziennie o godzinie 19:00

Kiedy świadomie ograniczamy swoją normalną aktywność i nie realizujemy naszych licznych spraw, które na ogół nas zajmują, to jest to dobry czas na czytanie i zadumę nad swoim życiem i przyszłością. To dobry czas, żeby przeczytać, być może ponownie, książkę Wielki Bój. Dla tych, którzy się z jej treścią jeszcze nie zetknęli trzy zdania zachęty. Książka mówi o realnej wojnie, której stawką jest … Twoje życie. W tej wojnie znajdziesz się po jednej z dwóch stron konfliktu. Na szczęście wybór należy do Ciebie!

Książkę można pobrać na stronie https://wielkiboj.pl/ i czytać w formacie epub oraz pdf, a jeśli ktoś woli słuchać, to dostępny jest także audiobook.

 

facebook_page_plugin