W sobotę 26 kwietnia 2014 roku podczas apelu ewangelizacyjnego, który prowadził Jarosław Szalbot, odbyła się prezentacja książki pt. „Poza Wyobraźnią” i filmu „Ziemia – świadek stworzenia” wyreżyserowanego i zrealizowanego przez Henrego Strobera.

Książka „Poza Wyobraźnią” ukazuje niezwykłość kosmosu, Ziemi i życia, a na ich tle cud naszego istnienia. Odpowiada też na najistotniejsze pytania, jakie ludzkość sobie stawia od swego zarania: „Dlaczego tu jesteśmy?”, „Dokąd zmierzamy?”, „Co się z nami stanie po śmierci?”, „Skąd się wzięło cierpienie?”, „Czy ktoś kiedyś położy im kres?”.

Zestaw – książka i płyta, stanowi nowy i nowoczesny materiał, który możemy rozpowszechniać wśród naszych znajomych, współpracowników czy też sąsiadów. Koszt jego zakupu to tylko 2,50 zł! Podkreślić należy, że na płycie oprócz filmu znalazła się również dźwiękowa wersja (audiobook) książki „Poza Wyobraźnią” oraz jej cyfrowa wersja tzw. e-book. Dzięki tym materiałom możemy zwrócić szczególną uwagę na naszego Stwórcę i Zbawiciela.

W trakcie apelu ewangelizacyjnego, oprócz prezentacji Misyjnej Książki i wyświetlenia zwiastuna filmu mieliśmy szczególny czas modlitw. Mogliśmy dziękować Bogu za kolejny szczęśliwie przeżyty miesiąc, a także modliliśmy się o Jego błogosławieństwo dla pracy, która będzie wykonana za pośrednictwem książki i płyty, jak również innych książek. Szczególne modlitwy w tej intencji zmówili również zastępcy kierownika misyjnego: Andrzej Pinkas, Julia Szalbot i Władysław Szalbot.

Książkę wraz z płytą można zakupić w Księgarni Internetowej "Znaki Czasu" albo otrzymać kontaktując się z nami poprzez zakładkę Kontakt.

facebook_page_plugin