Książka Bądź zdrów! To nie takie trudne zwraca uwagę na proste sposoby uniknięcia takich chorób jak rak, cukrzyca, miażdżyca i otyłość. Dowiesz się z niej, jak właściwe odżywianie uzdrawia ciało i umysł, jak dążenie do celu wzmacnia odporność oraz jak miłość i przebaczenie uzdrawia serce!

"Na rynku księgarskim można znaleźć wiele poradników dotyczących zdrowia. Jednak to, co wyróżnia publikację Bądź zdrów! To nie takie trudne, to dobrze sprawdzone rady. Zawiera ona mnóstwo rzetelnych informacji i podkreśla potrzebę dokonywania właściwych wyborów związanych z naszym ciałem, które ma zdolność samoleczenia, z naszym umysłem dokonującym niezwykłych rzeczy i z naszym duchem przeznaczonym do więzi ze Stwórcą. Ta książka przedstawia nie tylko mapę zdrowszego i efektywniejszego życia, ale autentycznie motywuje do niego" (Martin Dobelmeier, reżyser filmu Ludzie zdrowia). Więcej informacji na: www.sprawyzdrowia.pl

Zapraszamy do wysłuchania dźwiękowej wersji książki. Jeśli chcesz otrzymać niniejszą książkę wraz z filmem w wersji papierowej zamówienie można złożyć poprzez zakładkę kontakt.

facebook_page_plugin